قوانین

قوانین و مقررات ویترین

1 . قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران

تمامی فعاليت‌هاي اين سامانه تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم ویترین محفوظ است، لذا هرگونه کپی برداری از خدمات آن قابل پیگرد قانونی است.

2 . صفحات غیر اخلاقی

صفحات اجتماعی باید به این نکته واقف باشند که باید دارای محتوی مفید و تابع قوانین جمهوری اسلامی را داشته باشند، لذا هرگونه محتوی غیر اخلاقی و یا غیر شرعی و یا سیاسی و... منجر به قطع همکاری می شود.

3 . نظارت مدیران

مدیران ویترین به فواصل زمانی معین شده به صفحات سرکشی می کنند و در صورت مشاهده تخلف (محتوی غیر شرعی و اخلاقی و یا محتوی سیاسی) اکانت متخلف بن خواهد شد و سامانه ویترین جرایمی را برای این صفحات در نظر دارد.

4 . جریمه نقدی صفحه اجتماعی بن شده

کاربری بن شده حق هیچگونه فعالیتی در هیچ زمانی در ویترین ندارد و هیچ یک از حقوق مادی و معنوی ایشان پرداخت نخواهد شد و تمامی مبلغ درآمد کسب شده که در کیف پول کاربر وجود دارد تماما از ایشان سلب می شود و جهت پرداخت جریمه های احتمالی به ویترین تعلق می گیرد.

5 . بروز رسانی صفحات

کاربران مبلغ یا همان مدیران صفحات اجتماعی، خواهشمندیم در صورت هرگونه تغییر در صفحه اجتماعی خود به سرعت اطلاعات صفحه خود را در ویترین ویرایش کنید تا در روند ارائه قیمت ها و انتشار تبلیغ مشکلی پیش نیاید.

6 . کیفیت تبلیغ

از صاحبان و مدیران صفحات به شدت خواهشمندیم که هنگام انتشار تبلیغ به تعداد ساعاتی که باید مورد نمایش قرار گیرد و یا تعداد بازدید مورد نظر که در قسمت مدیریت صفحات مشخص کرده اید کاملا توجه داشته باشید، در غیر اینصورت (گزارش تخلف از سوی کاربران) هزینه دریافتی از شما سلب خواهد شد.

7 . تبلیغات تضمینی نیست !

قابل توجه تبلیغ کنندگان گرامی، در هنگام انتخاب صفحه و انتشار تبلیغ خود باید این نکته را مد نظر داشته باشید که تبلیغات در هیچ کجای دنیا تضمینی نیست لذا ممکن است هیچ بازده از تبلیغ مورد نظر نداشته باشید و ممکن است با این تبلیغ کسب و کار شما از این رو به آن رو شود.

8 . درآمد کسب شده مبلغین

از درآمد کسب شده در پنل مدیران (تلگرام و یا اینستاگرام) مبلغ 10% بابت هزینه کمیسیون ویترین جهت تبلیغات وب سایت جهت کسب مشتری و تبلیغات و باقی موارد کسر می شود و الباقی تقدیم مدیران خواهد شد.

9 . درآمد کسب شده کاربران تبلیغ دهنده

درآمد کسب شده در این نوع پنل دارای حداقل برداشت نمی باشد و هیچگونه درصد و ... به آنها تعلق نخواهد گرفت و کاربران هرزمان که نیاز باشد می توانند تمامی مبلغ کیف پول خود را از ویترین دریافت کنند.

10 . استرداد وجه

ویترین با صفحات فوق الاده متعددی طرف قرارداد می باشد و ممکن است صفحات تمایل به همکاری با ویترین نداشته باشند، لذا ممکن است تبلیغی را درخواست کنید و هزینه آن را پرداخت کنید اما قابل انتشار نباشد. در این صورت اصلا نگران نباشید چون وجه تبلیغ به کیف پول شما باز خواهد گشت و می توانید با آن تبلیغ دیگری انتشار دهید و یا وجه را درخواست کنید و به کارت شما انتقال یابد.

11 . تخلف کاربران

در صورتی که گزارش تخلف بیش از یک حد تعیین شده باشد، ویترین ناچارا اکانت متخلف را، چه کاربری مبلغ باشد و چه تبلیغ دهنده، بن خواهد کرد و طبق قوانین کاربران بن شده دیگر حق استفاده ندارد و مبلغ کیف پول ضبط خواهد شد.

12 . اطلاعات حساب بانکی برای دریافت وجه

برای دریافت هر مبلغی و به هر دلیلی از سامانه ویترین، نیاز به کلیه اطلاعات حساب بانکی شما اعم از شماره حساب، شماره کارت، شماره شبا و نام بانک می باشد و این اطلاعات صرفا باید به نام دارنده اکانت باشد.